YÜZÜK ÖRNEĞİ – HALKALI ÖRNEK – ÖRGÜ ÖRNEKLERİ

Sizlere yine kolay bir Örgü Örneği anlattık. Sadece düz örgü üzerine yaptığımız halkalar ile oluşan basit ve gösterişli bir örnek bu. Kolay yapacağınızı düşünüyorum.
Ben bu çalışmada etrofil organic cotton kullandım. Bu ve buna benzer iplerle yaparsanız yazlık bluzlarda, elbiselerde, Tuniklerde, eteklerde bandana gibi aksesuar çalışmalarında kullanabilirsiniz. Daha kalın iplerle de hırka, yelek, atkı, şapka, bebek battaniyesi ve bebek örgüleri düşünebilirsiniz. Her türlü iple uyum sağlayabilecek bir model. Aralarda oluşan boşluklara dilerseniz boncuk işleyebilirsiniz. Örgünün tamamında değil de isterseniz sadece belirli bölümlerinde örneği kullanabilirsiniz. Mesela hırkanın uclarında kollarında, yada kazağın sadece önünde veya kollarında kullanabilirsiniz. Bunlar benim aklıma gelenler. Kimbilir sizler neler yapacaksınız. Merakla bekliyorum. Kolay gelsin.

Küçük Örgü Evi tarafından hazırlanan etkinlik videomuzu izlemektesiniz. Lütfen videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın.
#örgü #örnek #knitting #samples #hırka #yelek #atkı #şapka #bebek

Desteğiniz için kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi lütfen unutmayın. Ayrıca abone ol butonu yanında bulunan zil düğmesine tıklarsanız yeni video yüklendiğinde bildirim alıp haberdar olabilirsiniz.

Videoyu kendi dilinizde alt yazılı olarak izlemek için YouTube’nin alt yazı açma ve çeviri özelliğini kullanabilirsiniz. Videomuz dünyada geçerli bütün diller de ve ülkelerde alt yazılı olarak izlenebilmektedir.

Bazı örgüleri hızlı örüyorum. Siz isterseniz videonun hız ayarlarını YouTube ekranında bulunan Ayarlar Butonuna tıklayarak yavaşlatabilirsiniz.

Küçük Örgü Evi tarafından hazırlanan videomuzu izlemektesiniz. Lütfen videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın. Video ile ilgili sorularınızı yorum yaparak veya +905307396830 numaralı WhatsApp iletişim numarasından bize iletebilirsiniz. Yada mesaj göndermek için aşağıdaki linke tıklayınız.
https://wa.me/905307396830text=Merhaba
———————————–
Örgüde kullanılan ip markası
www.etrofil.com.tr

————————————
Facebook Sayfamızı beğenerek sizin gibi dünyanın her yerinden milyonyonlarca kişi ile örgü örnekleri paylaşıp sorular sorabilirsiniz.
https://www.facebook.com/kucukorguevi/
https://www.instagram.com/kucukorguevi/
————————————
Küçük Örgü Evi – YouTube Kanalımıza üye olmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz
https://www.youtube.com/channel/UC7iJA6zJYasE3fqfMCh4w2A?sub_confirmation=1

Küçük Örgü Evi – ETKİNLİK Kanalımıza üye olmak için ise aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
https://www.youtube.com/channel/UC9EuM0wQ-2Ceh-AnMwpaMbw?sub_confirmation=1
————————————
Çeviri : http://www.hakankucuk.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir