HAROŞALI – İNCİLİ BEBEK YELEĞİ Yapımı (TEK PARÇA)

Haroşalı ve incili bu yeleğin yapımını tek videoda anlattık. Yakadan başlanıp kol ayrımından sonrada bütün devam eden bu yeleği beğeneceğinizi umuyorum.
Aslında #model bize #elbise olarak gelmişti. Ama biz yelek olarak tasarladık. Buna benzer çok fazla model var ama bu da bir alternatif olsun dedik.
Bu çalışma 2-3 yaş aralığı için uygun ancak birkaç örnek uzun yapılırsa 4-5 yaşa kadar uyarlanabilir. Videonun içinde bunlardan bahsettik. Neresinden ne kadar fazla yaparsanız büyüyeceği veya küçüleceği hakkında yelek üzerinde açıklamaya çalıştık. Yine de merak ettikleriniz var ise bana nasıl ulaşacağınızı artık biliyorsunuz. 😉

#haroşalı #incili #bebek #yelek #örgü

Desteğiniz için kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi lütfen unutmayın. Ayrıca abone ol butonu yanında bulunan zil düğmesine tıklarsanız yeni video yüklendiğinde bildirim alıp haberdar olabilirsiniz.

Videoyu kendi dilinizde altyazılı olarak izlemek için YouTube’nin altyazı açma ve çeviri özelliğini kullanabilirsiniz. Videomuz dünyada geçerli bütün diller de ve ülkelerde alt yazılı olarak izlenebilmektedir.

Küçük Örgü Evi tarafından hazırlanan videomuzu izlemektesiniz. Lütfen videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın. Video ile ilgili sorularınızı yorum yaparak veya +905307396830 numaralı WhatsApp iletişim numarasından bize iletebilirsiniz. Yada mesaj göndermek için aşağıdaki linke tıklayınız.
https://wa.me/905307396830text=Merhaba

İzlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki videomuz da görüşmek üzere 😉

————————————
Küçük Örgü Evi – YouTube Kanalımıza üye olmak için aşağıdaki linki
https://www.youtube.com/channel/UC7iJA6zJYasE3fqfMCh4w2A?sub_confirmation=1

Küçük Örgü Evi – ETKİNLİK Kanalımıza üye olmak için ise aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
https://www.youtube.com/channel/UC9EuM0wQ-2Ceh-AnMwpaMbw?sub_confirmation=1
————————————

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir